Siyasete mi Giriyor? Kadir İnanır’a O Partiden Milletvekili Adaylığı Teklif Edildi!

14 Mayıs seçimleri nedeniyle gündem bir hayli hareketli. Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’ne kısa bir zaman kala birçok isme partilerden adaylık teklifleri gidiyor. Ünlü isimlerin siyasete atılmaya başladığı bu günlerde Yeşilçam oyuncusu Kadir İnanır da gündem oldu. Bir partiden Kadir İnanır’a milletvekili adaylığı gittiği iddia edildi. 

Acaba Kadir İnanır’a hangi parti teklif götürdü? Gelin detayları görelim…

Tüm Türkiye’nin gündeminde yer alan 2023 seçimleri için geri sayım sürüyor. Vatandaşlar 14 Mayıs Pazar günü yapılacak seçimlere kilitlenmiş durumda.

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilleri seçimlerine kısa bir zaman kala siyaset dünyasındaki hareketlilik hız kesmeden devam ediyor..

Seçimlerin yaklaşmasıyla beraber birçok ünlü isim milletvekili aday adaylığını duyurmaya başladı. Kimilerine de siyasi partiler tarafından teklif götürüldü.

Mehmet Aslantuğ, İbrahim Tatlıses, Faik Öztürk ve Kerem Fırtına derken bu sefer de Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Kadir İnanır gündem oldu.

Rol aldığı sayısız filmle hafızlara kazınan İnanır’a milletvekili adaylığı için teklifi götürüldüğü iddiası gündeme bomba gibi düştü.

OnurAkayMedya’nın haberine göre, Kadir İnanır’a milletvekili adaylığı için teklif götüren parti ise Yeşil Sol Parti.

2013 çözüm süreci döneminde hükümet tarafından akil insanlar heyetine alınan Kadir İnanır’ın teklifi değerlendirmeye aldığı ancak henüz kesin bir yanıt vermediği konuşuluyor.

Ünlü oyuncuya daha önce de Halkların Demokrasi Partisi milletvekili teklifi götürmüştü. Ancak İnanır, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle teklifi reddetmişti.

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir