Son Dakika: Shiba Inu Mucidi Haberi Duyurdu!

Popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin merakla beklenen katman-2 çözümü Shibarium’un beta testi olan Puppynet yayına geçti. Shiba Inu’nun lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, beklentiler arasında Shibarium Erken Açık Beta Test’in şimdi yayında olduğunu duyurdu.

Shiba Inu baş geliştiricisi Puppynet’i duyurdu

Shibarium beta lansmanıyla ilgili büyük beklentiler arasında, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, beta testinin artık yayında olduğunu duyurdu. Geliştirici, büyük, küresel ve merkezi olmayan bir topluluğu kolaylaştırmak için merkezi olmayan bir katman 2 ağına son derece ihtiyaç olduğunu söyledi. Beta testini tanıtan geliştirici, Shibarium Network’ün erken beta testinin adının ‘Puppynet’ olacağını söyledi. Güncelleme, kripto piyasasının USDC stablecoin etrafındaki likidite etkilerinden endişe duyduğu ve bunun da 1 dolar değerinden daha fazla düşüşe yol açabileceği bir zamanda geliyor.

Shytoshi Kusama, Shibarium’un Merkezi Olmayan Uygulamalar (DApp’ler) oluşturmaya izin veren bir katman 2 Blockchain olarak tasarlandığını yineledi. Katman 2 Blockchain ayrıca gerçek hayattaki işlere entegre olmaya ve onunla güç projelerine izin veriyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Shibarium ağının süreçte SHIB tokenlerini de yakan düşük maliyetli bir çözüm olduğu söyleniyor. Şubat 2023’ün son haftasında Kusama, topluluk için bir alım sistemine izin veren Join Shibarium portalını tanıttı.

Shibarium Beta platformu

Beta sürümü arayüzü, ağ istatistikleri, doğrulayıcı bilgileri ve staking işlevi hakkında bilgiler içeriyor. Kusama duyuruyu bir blogda yaptı ve şunları söyledi:

Pekala, bugün PUPPYNET adını verdiğimiz Shibarium Network’un erken Beta Testine başlıyoruz!

Bu arada, Shiba Inu fiyatı (SHIB) beta duyurusundan henüz net etki işaretleri göstermedi. Bunun nedeni muhtemelen Sillicon Valley Bank’ın çöküşünden sonra USDC’nin peg’ini kaybetmesi nedeniyle piyasadaki dalgalanma. Basın zamanında Shiba Inu (SHIB), günlük bazda %1 kazançla 0,00001027 dolarda işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir