TFF’den sponsorluk anlaşması

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, sponsporluk anlaşmasında açıklamalarda bulundu.

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden sonra futbol dünyasının başlattığı kampanya olan ‘Omuz Omuza’ hakkında konuşan Büyükekşi, şunları söyledi:

“15 Haziran’a kadar devam eden kampanyamıza futbol camiasından, kurumlardan ve şahıslardan gelen destekler artarak devam ediyor. Desteklerini sunan herkese şükranlarımızı sunuyoruz.

27 yıldır yol arkadaşımız olan Mercedes-Benz ile sizlerin huzurunda iş birliğimizi daha da güçlendirmek adına anlaşmamızı 2 yıllığına yeniliyoruz.

“Milli takımımıza ve hocamıza güveniyoruz” 

TFF olarak kulüplere verdiğimiz desteğin yanı sıra antrenör eğitimine, sporcuların gelişimine ve kız çocuklarının futbola kazandırılmasına yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Kulüplerimiz de son yıllarda kadın futboluna büyük yatırımlar yapıyor.

Bursa’da oynanacak Hırvatistan maçı için ise hem hatıra bilet gelirleri hem de tüm bilet gelirleri yine kampanyamıza aktarılacak. Buradan herkesi tribünleri doldurarak, hem milli takımımıza hem de depremzedelerimize destek olmaya davet ediyorum.

“Hatıra bilet satışlarımız başladı”

Ermenistan maçında, UEFA’nın talebiyle misafir seyircisiz oynama kararı var. Bu yüzden, maça gidemeyen ama kalbi Türkiye için atan tüm taraftarlarımız için hatıra bilet satışlarımız başladı ve tüm gelirler #OmuzOmuza kampanyamıza aktarılacak.

Milli takım kaptanımız Hakan Çalhanoğlu, Şampiyonlar Ligi’nde Inter-Porto eşleşmesinde her iki maçta da UEFA tarafından maçın oyuncusu seçildi. Başta kaptanımız Hakan olmak üzere tüm milli takım oyuncularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir