Ünlü Şarkıcı 1000 Liraya 9 Odalı Evde Yaşamış!

Pop sanatçısı Berkay, futbolcu Caner Erkin”in eski eşi Asena Atalay ile aralarında çıkan yasak aşk haberlerinden sonra magazin gündeminin vazgeçilmez isimlerinden biri haline dönüşmüştü.

2016 yılında Özlem Ada Şahin ile evlenen sanatçı, 2019 yılında Emirgan’da bir gece kulübünde milli futbolcu Arda Turan ile yaşadığı tartışma ile yeniden magazin gündeminin ortasına otururken, iki ismin arasında geçen kavga sonrasında taraflar mahkemelik olmuştu.

AYLIK 1000 LİRA MAAŞLA 9 ODALI EVDE NASIL YAŞADI?

Arda Turan’ın, eşi Özlem Ada Şahin’e sarkıntılık yaptığını ve bu nedenle tartışma yaşandığını belirten Berkay’ı, olayın devamında Arda Turan hastanede silah ile ziyaret etmişti. İkili arasındaki gerginlik mahkemeye taşınırken, mahkemede Berkay’ın aylık gelirini 1000 lira olarak beyan etmesi ise herkesi şoke etmişti.

Söz konusu durumun sosyal medyada tepki görmesinin ardından şarkıcı Berkay hakkında “yalan gelir beyanında bulunma” nedeniyle yasal işlem başlatılmış ve sanatçı bu süreç sonunda gelir beyanında değişikliğe gitmişti.

TAŞINMA SEBEBİ “NE DERTLER VAR” DEDİRTTİ

Geçtiğimiz yıl 9 odalı evde rahat edemediğini söyleyen Özlem Ada Şahin, eşine taşınmak istediğini belirtmiş ve çift 5 odalı yeni bir daireye yerleşme kararı almıştı.

Aylık 300 bin lira kira ödedikleri villadan taşınan ikili İstinye’de 5 odalı dubleks bir daireye taşındı.

“Bahçeli güzel evden neden taşındınız?” sorusuna yanıt veren Şahin, “Büyük ev sorumlulukları ve problemlerini hayatımda istemiyorum. Kendime, aileme ve çocuklarıma vakit ayırmak daha önemli. En büyük sebep çocuklarımın okuluna yakın olması.” şeklinde yanıt vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x